Handy Photo

Fotoğraf Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretli - $ 2.99
  • Boyut 79,8 MB
  • Version 2.4.1
  • Dil Türkçe
  • Firma Maksym Davydov
Handy Photo cep telefonunuzda fotoğraf düzenleyebileceğiniz başarılı bir uygulamadır.

Handy Photo, fotoğraf düzenleme için güçlü bir tutkusu olanlar için tasarlanmıştır. Uygulama, tüm olası açılardan fotoğrafları düzeltme ve geliştirme konusunda mükemmel bir seçim olarak IOS  cihazlarınıza ücret karşılığında indiriliyor. Uygulama ile fotoğraflarınız ile harikalar yaratabilirsiniz. 

İçinde hem genel hem de yerel tonlar ve renk düzeltmelerini gerçekleştirerek fotoğraflarınızın genel görünümünü iyileştirin. Sadece birkaç dokunuşla ve kaydırakla, resimlerinizi canlı ve canlı sanat eserlerine dönüştürebilirsiniz. okunarak fotoğraflarınızdan istenmeyen içeriği kaldırın. Mobil görüntü rötuşları hiç bu kadar hızlı ve kolay olmamıştı. 

Tek bir fotoğraftaki veya başka bir görüntüdeki herhangi bir nesneyi sadece birkaç dokunuşta hareket ettirmek mümkün mü? Beni Taşı aracına geldiğinde cevap evet. Bununla birlikte, imkansız bir şey yapabilirsiniz. Fotoğraftaki nesneleri gerçek hayatta asla taşınmayacak yerlere taşıyın.

Handy Photo?nın müthiş dokularını resimlerinize gerçek bir pop yapmak için uygulayın.Fotoğrafınızı tüm dünyaya göstermeden önce, uygun şekilde çerçevelemek oldukça önemlidir. Handy Photo'nın mükemmel çerçeveler koleksiyonu sadece bu amaca hizmet ediyor.

Handy Photo indir
DİĞER SÜRÜMLER